شرکت طراحی سایت رسارایان

  با 13 سال سابقه کار طراحی و راه اندازی وبسایت های اینترنتی و فروشگاه آنلاین

قوانین و مقررات

داشتن ثبات در سرویس‌دهی یکی از مهمترین پارامترهای یک خدمات‌دهنده‌ی میزبانی وب است. داشتن ثبات در کیفیت سرویس‌های ارایه شده بدون وجود قوانین روشن که حافظ منافع تمام استفاده کنندگان از خدمات باشد امکانپذیر نخواهد بود.

شرکت رسا رایان دلیجان ( گروه طراحان وب مرکزی ) قوانین کاملی را با نام "شرایط استفاده از خدمات گروه طراحان وب مرکزی آماده نموده است، پیروی از این قوانین ضامن ادامه‌ی خدمات‌دهی با کیفیت در گروه طراحان وب مرکزی خواهد بود. برای تسریع در امور در زیر چکیده‌ای از "شرایط استفاده از خدمات آمده است، مطالعه‌ی این متن به شما در آشنایی با این قوانین کمک میکند ولی توصیه میشود متن کامل "شرایط استفاده از خدمات ” را مطالعه نمایید تا از وظایف و حقوق خود مطلع گردید ( دانلود متن کامل شرایط استفاده) .

۱- کلیه خریداران موظف به ارائه اطلاعات هویتی خود ‫شامل کپی شناسنامه ،کپی کارت ملی و تاییدیه شماره تلفن ثابت برای اشخاص حقیقی و درخواست شخص حقوقی همراه با ‫کپی روزنامه رسمی آخرین تغییرات، به گروه طراحان وب مرکزی می باشند. در صورتیکه، در هنگام تکمیل ‫فرآیند خرید و به جهت تسهیل و تسریع امور، اقدام به دریافت و کنترل این مدارک ننماید پس از ‫آن حق دریافت این مدارک همواره برای گروه طراحان وب مرکزی محفوظ بوده و با عدم ارائه مدارک در زمان مقرر ‫به گروه طراحان وب مرکزی حقوق مالکیتی خریدار ملغی محسوب می شود و ضمنا عواقب اعلام ناصحیح اطلاعات ‫مستقیما بر عهده خریدار خواهد بود.

۲ – خریدار اذعان می نماید که کلیه اطلاعات هویتی ارائه شده و آدرسها و شماره تماس و امثالهم صحیح بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها در پورتال کاربران می کوشد.گروه طراحان وب مرکزی حق دارد هر زمان که نیاز به کنترل این اطلاعات داشته تصویر برابر اصل این اطلاعات را از خریدار دریافت نماید. گروه طراحان وب مرکزی حق دارد تا تکمیل اطلاعات صحیح و مستند نسبت به تعلیق سرویس اقدام نماید.

۳- روش ارتباطی مستند گروه طراحان وب مرکزی با خریدار، آدرس ایمیل خریدار و پاسخ به تیکت های پورتال ‫پشتیبانی که از طریق حساب کاربری وی در پورتال کاربران ثبت شده است، خواهد بود و روش ارتباطی مستند خریدار با شرکت، ثبت تیکت در پورتال پشتیبانی با دریافت شماره ‫پیگیری تیکت و یا ارسال نامه و دریافت رسید کتبی از شرکت خواهد بود.

۴- قوانین گروه طراحان وب مرکزی تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین بین المللی ناظر بر سرویسهای قابل ارائه گروه طراحان وب مرکزی و از آنجا که این قوانین در سطح دنیا به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند،رسارایان حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می داند ونسخه قوانین بروز شده را از طریق لینک به صفحه شرایط استفاده از خدمات در وب سایت rasarayan.com در دسترس عموم خواهد بود.

۵- ارتقاﺀ سرویس میزبانی از یک سرویس به سرویس بالاتر انجام می گیرد و هزینه آن معادل تفاضل هزینه دوسرویس به نسبت روزهای باقیمانده از طول مدت سرویس می باشد که به صورت خودکار توسط پورتال کاربران محاسبه می گردد.

۶-رسارایان حق انجام تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویسهای ارائه شده دارد. در مورد تغییراتی که سرویس خریدار را تحت تاثیر قرار می‌دهد تیم رسارایان موظف است از یک روز تا یک ماه قبل از اعمال تغییرات ، از طریق وب سایت rasarayan.com، پورتال کاربران یا پورتال پشتیبانی و یا ارسال خبر نامه به آدرس Email خریداران اطلاع رسانی نماید. خریدار موظف است خود را با این تغییرات سازگار نماید.

۷- حداکثر زمان تحویل برای سرویسهای شرکت که با عنایت به شرایط عمومی کشور و با فرض بدترین حالات ممکن است به شرح ذیل است :

-سرور اختصاصی ۱۰ روز کاری
-خرید نرم افزار خارجی ۱۰ روز کاری
-ثبت دامنه ۲ روزِ کاری
-سرویس میزبانی ۲ روزِ کاری

در صورت وجود هرگونه مغایرت سرویس ارائه شده به خریدار با مشخصات سرویس، خریدار موظف است مراتب را حداکثر ظرف مدت یک هفته از تاریخ فاکتور به ما  اعلام نموده و  گروه رسارایان موظف است مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد در غیر اینصورت مسئولیت ما صرفا محدود به اصلاح سرویس پس از تاریخ اعلام خریدار و فقط تا پایان زمان سرویس در فاکتور می باشد و زمان سرویس دهی افزایشی نخواهد یافت.

۸-  رسارایان مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی ازنرم افزارها (application ها) ویا برنامه های مورد استفاده خریدار مانند و نه محدود به پورتال‌ها، سیستم های وبلاگ و مدیریت محتوا و امثال آنها، ندارد.

۹-  rasarayan.com  موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده ها و نرم افزارهای موجود در سرویس خریدار می باشد و همچنین آنرا در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. لیستی از فعالیتهای غیرمجاز در زیر آمده است، این لیست تنها بصورت نمونه بوده و فعالیتهای غیرمجاز، محدود به این لیست نخواهد بود :

-استفاده از نرم افزارهای بدون رعایت حقوق معنوی موسوم به CopyRight ایران و بین المللی.
-نصب ویا استفاده برنامه ای که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد .
-ارسال یا اجرای فایلهای اجرایی مانند و نه محدود به فایلهایی با پسوند exe , com , bat , vbs و امثالهم و در صورت وجود این فایلها بدون اخطار از فضای خریدار حذف می شود و با خریدار بر طبق قانون برخورد می گردد.
-خریدار مجاز به استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروسها و یا سورس هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد نمی باشد.
-استفاده از برنامه های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس و سایر سرویسهای دیگر شرکت و سایر خریداران گردد.
-وجود فایلهای حاوی ویروس عمدا و یا سهوا در فضای سرویس مورد خریداری.
-ارسال هرزنامه (Spam ) عمدا ویا سهوا (ملاک، گزارش Spamcop یا سایتهای مشابه ، دیتاسنتر محل قرارگیری سرور و یا بررسی تیم فنی رسا رایان می باشد) حتی اگر از سرویس میل سرویس دهنده ثالثی استفاده شده باشد.
-ارسال ایمیل بصورت گروهی و تعداد بالا (حداکثر ۱۰۰۰ ایمیل در روز و ۲۰ ایمیل در ۱۰ دقیقه مجاز می باشد به شرط آنکه کلیه گیرندگان ایمیلها، خودشان درخواست دریافت ایمیل از خریدار را داشته (OPTIN) و آدرس و توضیح نحوه لغو عضویت به زبان انگلیسی در متن ایمیل وجود داشته باشد(Unsubscribe link)).
-گزارش فنی  rasarayan.com  و یا IDC که سرور میزبانی در آن می باشد نسبت به انجام اعمال مغایر قانون  rasarayan.com .
-عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (خریدار موظف به کسب اطلاع کامل در مورد این قانون می باشد)
-انجام فعالیتهایی که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات ما به خریدار و یا سایر خریداران گردد.
-استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستمهای اشخاص ثالث.
-عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس.

۱۰ - گروه ما در تعرفه ی خود و یا در سایت این موارد را مشخص نموده و محدوده استفاده از منابع سرویسهای  rasarayan.com  برای عموم سرویسها در تعرفه درج شده است . لیکن موارد زیر نیز باید در نظر باشند :

-حداکثر CPU در میزبانی اشتراکی ۱٪ در بازه زمانی ۱ دقیقه
-حداکثر Ram در میزبانی اشتراکی ۳۰ مگا بایت -حداکثر Data Transfer مجاز بر اساس مشخصات مندرج در تعرفه
-حد اکثر Disk Space بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه
-حداکثر Bandwidth لحظه ای در میزبانی اشتراکی ۲ مگابیت در ثانیه

۱۱ -خریدار موظف است که کلیه قوانین  rasarayan.com  و جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت، رسا رایان  حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم و پیگرد قانونی و دریافت خسارت از خریدار را دارد و خریدار موظف به جبران کلیه خسارات وهزینه وارده بر  rasarayan.com  می باشد همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس و یا ایام باقیمانده سرویس یا خسارت وارده به خریدار متخلف، پرداخت نخواهد شد.

۱۲- شرکت ره آورد پژوهش گسترمعادل ۳۰ روز تقویمی از زمان خرید دارای گارانتی برگشت پول بدون شرط تنها برای سرویس میزبانی وب(اشتراکی) خود می باشد، از اینرو پس از این زمان، گارانتی به سرویس میزبانی خریدار تعلق نمی گیرد.

۱۳-ارائه خدمات پشتیبانی در  شرکت ما بر مبنای پورتال پشتیبانی و به صورت ۱۰ ساعته و شش روز هفته می باشد. ضمنا به درخواستهایی که از طریق ایمیل(مشتریان پیش از سال ۱۳۸۹)، و یا تلفن اعلام گردد نیز رسیدگی می شود.

۱۴-امکان نصب و تغییر نسخه هیچ نرم‌افزار، ابزار و بسته‌ای بر اساس درخواست خریدار و برروی سرویسهای میزبانی اشتراکی وجود ندارد. ۱۵-در صورت درخواست انتقال یک دامنه به پنلی خارج از  rasarayan.com  از طریق پرتال کاربران، تیم ما حق ممانعت از تکمیل مراحل انتقال را ندارد.

۱۶-از آنجا که  rasarayan.com  ثبت و تمدید دامنه و انتقال برای خریدار را به صورت واسط انجام می دهد عدم پذیرش توسط ثبت کنندگان بین المللی و یا ثبت کننده .Ir نسبت به ثبت و یا تمدید دامنه به هر دلیل مسئولیتی را متوجه  ما نخواهد کرد.

۱۷-عودت وجه پس از ثبت دامنه توسط  rasarayan.com  امکان پذیر نمیباشد.

۱۸- گروه رسا رایان تلاش خود را جهت راهنمایی خریدار در مسائل فنی می کند ولی خریدار خود مسئول است با اطلاعات فنی سرویس میزبانی وب آشنائی داشته و  رسارایان  مسئولیتی نسبت به آموزش نحوه بهره برداری صحیح از سرویس ندارد.

۱۹- شرکت مسئولیتی در قبال تمدید دامنه‌هایی که تا ۱هفته پیش از انقضا تمدید نشده‌اند نخواهد داشت.

۲۰- rasarayan.com  تنها در صورت بروز مشکلاتی که موجب عدم دسترسی به سروراختصاصی مشتری از راه دور می گردد مسئول پشتیبانی فنی سرور بوده و البته در صورتی که بروز مشکل به خاطر سو عملکرد خریدار باشد هزینه پشتیبانی طبق فاکتورهای IDC و سرویس “مدیریت سرور” از خریدار اخذ خواهد شد.

۲۱-در صورت بروز مشکل سخت افزاری که موجب عدم دسترسی به سرور شود خریدار موظف به اعلام مورد به بخش پشتیبانی  rasarayan  بوده و رسارایان  پس از اطلاع موظف به تعویض سخت افزار معیوب طی ۷روز کاری و به صورت رایگان می باشد.

۲۲-توافقات خاص تنها به صورت کتبی و با مهر و امضاﺀ مجاز  رسا رایان معتبر خواهد بود و توافقات با پرسنل به صورت کتبی یا شفاهی و یا به هر شکل دیگر از درجه اعتبار ساقط است .

۲۳-به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها، فایلها، بانکهای اطلاعاتی و ایمیلها با خود خریداران بوده و همه خریداران می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای  rasarayan.com  نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و  شرکت  در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

۲۴-نحوه پرداخت در پورتال کاربران درج شده است. به طور عمومی خریدار موظف است مدارک پرداخت خود را تا پایان مدت سرویس نگهداری نماید.

۲۵-به دلیل محدودیت های نگهداری داده های حسابداری، فیش بانکی و یا حواله ای که برای افزایش اعتبار و یا پرداخت یک صورت حساب، تنها تا ۶ ماه پس از واریز قابلیت استفاده را خواهد داشت.

۲۶- rasarayan.com  هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد اضطرار مانند و نه محدود به بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی  rasarayan.com  تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد را می نماید. بروز هر یک از موارد اضطرار موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد. تحریم و عدم امکان تبادل ارز از موارد اضطرار خواهد بود.

۲۷-با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت  rasarayan.com  یا پورتال مشتریان خریدار قوانین رسارایان  را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.

۲۸-سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع سرویسها حداکثر معادل هزینه پرداختی آن سرویس توسط خریدار بوده و  سایت رسا رایان هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.

۲۹- خدمات و سرویس های میزبانی وب و دامنه شرکت ره آورد پژوهش گستر شامل مالیات بر ارزش افزوده نمی باشد.

۳۰-قیمت های خدمات میزبانی و دامنه شرکت براساس نرخ دلار و نرخ خدمات مرکز داده افرانت استوار بوده و در صورت افزایش قیمت ارز یا خدمات مرکز داده افرانت این شرکت مجاز به افزایش قیمت خدمات خود که در سایت درج خواهد شد می گردد.

٣١- عدم اجرای بخشی از شرایط و قوانین ما نسبت به خریدار یا دیگران به منزله سلب حق اجرای قوانین از  rasarayan.com  نمی باشد.

خدمات پس از فروش

ارائه خدمات پس از فروش شامل رفع مشکلات پلن های میزبانی وب ، دامنه و طراحی وب می باشد.

ارائه خدمات پس از فروش در شرکت ره آورد پژوهش گستر بر مبنای پورتال پشتیبانی و به صورت ۱۰ ساعته و شش روز هفته می باشد. برای استفاده از خدمات پس از فروش می توانید با استفاده از شماره تلفن های معرفی شده یا پورتال پشتیبانی استفاده نمایید.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
  • آخرین ویرایش در جمعه, 08 شهریور 1398 ساعت 16:19
  • اندازه قلم
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

خدمات اینترنتی رسا رایان

طراحی سایت رسا رایان با سابقه ای نزدیک به 13 سال یکی از حرفه ای ترین شرکت ها در زمینه ارائه خدمات طراحی سایت، طراحی سایت فروشگاهی، بهینه سازی سایت یا خدمات سئو در ایران می باشد. بسیار خرسند می شویم اگر طراحی وب سایت خود را به ما بسپارید.

تلفن تماس: 08644223637    تلفن همراه : 09120942434  -  09188665650   ایمیل: این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید