نمونه کارهای رسا رایان

برای ما افتخار بزرگی است که بتوانیم با برطرف نمودن تمام نیازهای آنلاین شما به بهترین نحو ممکن، در خدمت شما باشیم.

در ادامه مطلب نمونه هایی از سایت های طراحی شده توسط شرکت ما را مشاهده می کنید.

“مدرن و امروزی بودن، حرفه ای، زیبا و کاربرپسند بودن، متناسب بودن با نیاز واقعی مشتری، بکارگیری جدیدترین استانداردها و تکنولوژی ها و استفاده از بروزترین متدها و روش های برنامه نویسی از جمله ویژگی های سایت های طراحی شده توسط رسا رایان می باشند. ویژگی بارز دیگر رسا رایان اینست که به طور پیش فرض، بهینه سازی برای موتورهای جستجو، برای تمامی پروژه ها اعمال می شود.”


سایت :شهر الکترونیک دلیجان

توضیحات : چشم‌اندازها، راهبردها و سياست‌هاي شهر الكترونيك دليجان با توسعه روزافزون فناوري اطلاعات شهرهاي جهان نيز رنگ‌ و بويي جديد به خود گرفته‌اند و بسياري از شهرها در كشورهاي مختلف به شهرهاي الكترونيك تبديل شده‌اند. توسعه اين شهرها دستاوردهاي بسياري را براي شهروندان، سازمان‌هاي شهري و ديگر ذينفعان شهر به همراه داشته است.توضیحات : پروژه ایران: بزرگترین سایت خرید ، سفارش و دانلود پروژه های دانشجویی و دانش آموزی با بیش از 6 سال تجربه ارائه دهنده انواع پروژه های دانشجویی.

سایت : پروژه ايران (دانلود پروژه های آماده دانشجویی …)


سایت : شرکت فرش روژان دلیجان

توضیحات : گروه توليدي فرش روژان دليجان با تكيه بر فرهنگ اصيل ايراني و گراميداشت تلاش هنرمندان فرش دستباف كه بافته هاي رنجشان زينت بخش موزه هاي جهاني است و به كارگيري تكنولوژي روز جهان و همت گروهي از فروشندگان فرش و تلاش فرزندان متخصص، به ياري دستان پرتوان هنرمندان اين صنعت آمده و با ايجاد يكي از بزرگترين كارخانه هاي فرش ماشيني در سال 1384 و اخذ نشان استاندارد ملي ايران و گواهي نامه هاي بين المللي در سيستم يكپارچه مديريت(ISO) و عضويت در انجمن صنايع نساجي ايران و ديگر تاييديه هاي لازم، حس خوش فرش دستباف را براي شما هموطنان عزيز به ارمغان آورده است.توضیحات :گروه توليدي فرش روژان دليجان با تكيه بر فرهنگ اصيل ايراني و گراميداشت تلاش هنرمندان فرش دستباف كه بافته هاي رنجشان زينت بخش موزه هاي جهاني است و به كارگيري تكنولوژي روز جهان و همت گروهي از فروشندگان فرش و تلاش فرزندان متخصص، به ياري دستان پرتوان هنرمندان اين صنعت آمده و با ايجاد يكي از بزرگترين كارخانه هاي فرش ماشيني در سال 1384 و اخذ نشان استاندارد ملي ايران و گواهي نامه هاي بين المللي در سيستم يكپارچه مديريت(ISO) و عضويت در انجمن صنايع نساجي ايران و ديگر تاييديه هاي لازم، حس خوش فرش دستباف را براي شما هموطنان عزيز به ارمغان آورده است.

سایت : فروشگاه فرش روژان دلیجان


سایت : شركت ايزوگام عايق گستران دليجان

توضیحات : شركت ايزوگام عايق گستران دليجان در سال 1380 با هدف توليد عايقهاي رطوبتي پليمري و مشتقات در دليجان شروع به فعاليت كرده و در اين راه از متخصصين مجرب در صنعت توليد ايزوگام بهره مي گيرد.
اميد است با توليد محصولات مرغوب گامي مؤثر در آباداني ايران برداشته شود.

تاریخ راه اندازی : بهمن 1387


سایت : شركت ايزوگام کیان گستر دلیجان

توضیحات : شركت ايزوگام کیان گستر دلیجان با هدف توليد انواع عايق هاي رطويتي پليمري و مشتقات در سال 1387 تاسيس گرديده است.


سایت : شركت عاج بتن دليجان

توضیحات : شرکت عاج بتن دليجان در سال 83 تاسيس و فعاليت خود را به شرح ذيل شروع نموده است:

1- (تير برق)  توليد انواع پایه های بتنی

2- توليد انواع موزائيك ساده و حياطي ايراني و صادراتي

3- توليد انواع بلوك سيماني

تاریخ راه اندازی : اردیبهشت 1387


سایت : شركت ايزوگام آروین بام دليجان

توضیحات : شركت ايزوگام آروین بام دليجان در ســـال 1380 با هدف تاسیس کارخانه تولید عایق رطوبـتی تشـکیل گردید، که در این راســتا پس از اقدامات لازم در تاریخ تشـکیل گردید . که در این راســتا پس از اقدامات لازم در تاریخ 12/08/1380 موفق به دریافت موافقت اصولی در شهرستان دلیحان گردید . پس از تهیه زمین و ماشین آلات و ساختمان سازی و نصب ماشین آلات در تاریخ 20/05/1381 به مرحله تولید رسید و آماده ارائه محصولات به بازار شد . مالکیت این شرکت صــد در صــد خصــوصی بوده و تعدادی کارکنان 60 نفر می باشد

تاریخ راه اندازی : فروردین 1388


سایت :شركت ايزوگام بهار گستر دليجان

توضیحات : شركت ايزوگام بهار گستر دليجان در ســال 1382 با هـــدف توليد عايقهاي رطوبتي پليمري و مشتقات در دليجان شــهر عايق ايران شروع به فعاليت كرده و در اين راه از متخصـصين مجرب در صنعت توليد ايزوگام بهره مي گيرد و هم اکنون نیمی از محصولات خود را به کشورهای همجوار به ویژه عراق صادر می نماید .
این شرکت با تـــوجه به شـــرایط مـــتنوع آب و هوائی ، محصولات مــتنوعی را تولید و به بازار عرضه می کند . چنانچه محصولات این شـرکت در سردترین و گــرمترین نـقـــاط جـهان مورد استفاده قرار می گیرد.

تاریخ راه اندازی : 1387


سایت :شركت بلور فوم دليجان

توضیحات :پيرو استقبال چـشـمگير و بي نظـير و روز افزون به عمل آمـــده از طـــرف مــــصرف كنـــندگان و دســـت انـــــدركاران صـــنعت ســــاختــمان شركت بلور فوم دليجان عـــلاوه بر تــوليد فوم هاي ســــــقفي و انواع ورقه هاي معمولي اقدام به توليد ساندويچ پانل هاي 3D نموده است.


سایت : شركت ايزوگام گام پوشان دلیجان

توضیحات : شركت ايزوگام گام پوشان دلیجان با هدف توليد انواع عايق هاي رطويتي پليمري و مشتقات در شهر عايق ايران تاسيس گرديده است.


سایت : شركت ايزوگام گستر گام بهروز

توضیحات : شركت ايزوگام گستر گام بهروز با هدف توليد انواع عايق هاي رطويتي پليمري و مشتقات در شهر عايق ايران تاسيس گرديده است.

مشاهده سایت : http://www.gostargambehrozdelijan.com


سایت : پروژه های دانشجویی و دانش آموزی ایران پروژه

توضیحات : بزرگترین سایت خرید ، سفارش و دانلود پروژه های دانشجویی و دانش آموزی – سایت ایران پروژه با بیش از 6 سال تجربه ارائه دهنده انواع پروژه های دانشجویی


سایت : شركت ايزوگام گستر بام محلات

توضیحات : شركت ايزوگام گستر بام محلات يكي از توليد كـنـندگان عمده عايق هاي رطــوبتي در ايران مي باشد . اين شركت فـعاليت خود را در راستاي كيفيت محصولات و رضايت مشتريان آغاز نموده و موفق به اخذ نشان استاندارد ملي ايران جهت توليد عايق هاي رط‌ـوبـتي گرديده است و توانايي توليد انواع عايق جـهت مـناطق مـخـتلف آب و هوايي مطابق استاندارد هاي بين المللي را دارد.

مشاهده سایت : http://www.isogumgostarbam.com


سایت : صنایع سنگ مبعث نیم ور

توضیحات : صنایع سنگ مبعث نیم ور در ســـال 1387 با هدف تامین سنگ های ساختمانی تاسیس گــــردید و با متـخـصـصین و پرسابقه ترین کادر تولیدی شروع به کار نمود نموده است .


سایت : ایران سنگ دلیجان ( گروه مدنو )

توضیحات : شركت سنگ مد نو  در سال 1370 تاسيس گردید. فعاليت اين شركت در زمينه توليد و فراوري سنگ مي باشد. منابع اوليه اين شركتها از معادن سنگ ایران تامين و پس از فرآوري در داخل و خارج كشور مصرف ميگردند.     
در اين شركت محصولات بر اساس رنگ و نوع ابزار تفكيك شده و بنا به خواسته مشتري براي وي ارسال ميگردد. شركت توانايي توليد هر مقدار سنگ و در ابعاد مختلف و همچنين بسته بندي مناسب را دارا مي باشد.


سایت : پرتال ایران پروژه بزرگترین سایت خدمات دانشجویی

توضیحات : سیستم جدید و قوی مدیریت محتوا ایران پُروژه در اختیار شماست. این سیستم مدیریت محتوا برای زبان فارسی ویرایش و بهینه سازی شده است


سایت : شركت ايزوگام روف گستر دليجان

توضیحات : شركت ايزوگام روف گستر دليجان در ســـال 1385 مــوفــق به دریافت گواهـی تاسیــس از اداره صنایع و معادن اســتان مرکزی گــــردید و با متخصصین و پرسابقه ترین کادر تولیدی شروع به کار نمود .


سایت : شركـــت ايزوگام سلمان عایق دليجان

توضیحات : شركـــت ايزوگام سلمان عایق دليجان در ســـال 1382 مــوفــق به دریافت گواهــــی تاسـیــس از اداره صــنایع و معــادن اســتان مرکزی گــــردید و با متـخـصـصین و پرسابقه ترین کادر تولیدی شروع به کار نمود. در بدو کار نام شرکت سامان عایق بوده و بدلیل تشابه اسمی به سلمان عایق تغییر نام نموده است


سایت : سوله سازان کویر کاشان

توضیحات : ساخت انواع سوله و اسکلت های فلزی – اجرای فونداسیون ، دیوار چینی و  ساختمان های اداری – تهیه نقشه های محاسباتی و پوشش سقف

امتیاز شما
Telegram
WhatsApp
ایتا
Email
Snapchat
اینستاگرام
موبایل
WhatsApp
Snapchat
Email
Telegram
موبایل
ایتا
اینستاگرام